Ziedu audzēšana

Z/s "Kliģeni" siltumnīcas ir atvērtas visu gadu.

Vasarā plašā klāstā audzējam vasaras puķes – petūnijas, samtenes, leduspuķes, begonijas, lobēlijas, dažādas smilgas u.c., kā arī iekarināmos vasaras puķu podus – begonijas, pelargonijas, petūnijas, bakopas, dažādus zaļos augus un vēl daudz dažādas vasaras puķes. 

Stādām puķu kompozīcijas, balkona kastes.

Rudenī esam bagāti ar krizantēmu daudzveidību.

Ziemā – puansetijas, ciklamenas un hiacintes.

Pavasarī – prīmulas, hiacintes, tulpes, narcises, atraitnītes un citas pavasara podu puķes. Stādām dažādu veidu augu kompozīcijas grozos un podos.

Z/s "Kliģeni" piedalās daudzu pašvaldību rīkotajos konkursos par stādu piegādi. Pēdējos gados esam sadarbojušies Rīgas, Ventspils, Valmieras, Cēsu u.c. pašvaldībām.

Gatavo produkciju iespējams iegādāties pie mums siltumnīcā un uzņēmuma veikalos Cēsīs un Smiltenē

Dārzeņu audzēšana

Z/s "Kliģeni" ir lielākais dārzeņu audzētājs Vidzemes reģionā, kura sortimentā ir lielaugļu tomāti, dzeltenie plūmju tomāti un mazie ķiršu tomāti, kā arī garie gurķi. Tomātu raža ienākas aprīlī, bet gurķi – sākot jau ar marta beigām.

Uzņēmums lepojas ar tam piešķirtiem kvalitātes apbalvojumiem – Zaļo karotīti par dārzeņu augsto kvalitāti.

Pavasarī piedāvājam iegādāties tomātu, gurķu un piparu stādus, kas ir izaudzēti no profesionālām sēklām, tāpēc augs ir veselīgāks un izturīgāks pret dažādām slimībām.

Ziedu veikali

Mūsu veikalos plašā izvēlē: ziedi, ziedu pušķi, telpaugi, podu puķes, dekoratīvie podi, sveces svečturi, laternas un citi interjera dekori.

Mūsu floristes sniegs profesionālu konsultāciju un izpildījumu dažādām dzīves situācijām. Kāzām – līgavas pušķi, mašīnas dekori, piespraudes, matu, roku rotas, galda, telpu dekori u.c. Dažādi apsveikuma pušķi. Bērēm – vainagi, štrausi, zārku dekori, zārku vainadziņi, pušķi u.c.

Garantējot visaugstāko servisu, piedāvājam ziedu piegādi Cēsīs un Cēsu rajonā.
4 vienkārši soļi, lai nosūtītu ziedus: 

  • zvaniet uz mūsu veikaliem  
  • izstāstiet savas vēlmes;
  • veiciet maksājumu skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu;
  • ja rēķins tiek apmaksāts ar pārskaitījumu, tad nosūtiet apstiprinājumu par veikto maksājumu uz mūsu e-pastu info@darznieks.lv.

Sadarbojoties ar "Interflora", mēs nodrošinām griezto ziedu piegādi Cēsīs un Cēsu rajonā.

Apzaļumošana

Jau vairākus gadus Z/s "Kliģeni" veic Cēsu pilsētas zaļās teritorijas uzturēšanu. Esam atbildīgi par Cēsu pils parka, Maija parka, Vienības laukuma sakopšanu un labiekārtošanu, kā arī vairākiem citiem objektiem Cēsu pilsētā.

Z/s "Kliģeni" veic apzaļumošanas, labiekārtošanas un kopšanas darbus.